خرید شارژ اسکایپ skype

فرم پرداخت

 

توضیحات

skype

در دنیای امروز، با وجود گسترش روزافزون استفاده از گوشی های هوشمند و همچنین همه گیر شدن استفاده از اینترنت های به نسبت پرسرعت، استفاده از نرم افزار های مکالمه اینترنتی گسترش یافته است. این نرم افزار ها به کاربران خود این اجازه را می دهند که با داشتن یک کانکشن اینترنت، با دوستان و آشنایان خود در هر کجای جهان، که از این نرم افزار استفاده می کنند، به رایگان مکالمه کنند و حتی به صورت تصویری با یکدیگر مکالمه داشته باشند.

یکی از بهترین نرم افزار ها در این زمینه ، نرم افزار اسکایپ است که از سال ۲۰۰۳ به دست دو برنامه نویس سوئدی ارایه و شروع به سرویس دهی کرد و تا کنون حدود ۷۰۰ میلیون کاربر ثبت شده دارد. این سرویس در سال ۲۰۰۹ توسط ebay خریداری شد و در سال ۲۰۱۱ نیز توسط مایکروسافت خریداری شد.

کاربران با استفاده از این سایت می توانند از امکانات چت نوشتاری، گفتاری و تصویری (ویدیویی) و همچنین امکانات برگزاری کنفرانس به رایگان استفاده کنند. اما اسکایپ قابلیت های دیگری نیز در اختیار کاربرانش قرار می دهد که از طریق آن می توانند با خطوط تلفن کشور های مختلف ارتباط برقرار کنند. نرخ این ارتباط بر اساس کشوری که با آن ارتباط برقرار می کنید محاسبه می شود و باید به صورت پیش پرداخت، به شکل اعتبار در حساب کاربر قرار گیرد تا در هنگام لزوم از آن استفاده شود.

برای سفارش شارژ اسکایپ از جدول زیر استفاده کنید.

خرید شارژ اسکایپ skype 4.00/5 (80.00%) 3 رای